Indicators on مراحل ثبت شرکت سهامی عام You Should Know

اسم و تاريخ و ادرس شركت به علاوه ي شماره ي ثبت شركت كه موجود در اداره ي ثبت شركت ها مي باشد.

موسسان بعد از تایید سازمان می توانند نسبت به دعوت از مجمع عمومی موسس اقدام نمایند.

آدرس : تهران شیخ بهائی شمالی ضلع جنوب غربی میدان شیخ بهائی کوچه وحدت پلاک ۶ واحد ۳

در قوانين ثبت شركت ها به غير از شركت هايي كه با موضوعات تجاري هستند به موسساتي كه اموري غير از تجارت را در موضوع فعاليت شركت شان قرار مي دهند نيز اشاره شده با نام موسسات غير تجاري كه به شرح زير است:

افرادی که دلیل ارتکاب جنايت يا به دلیل یکی از جرم های آورده شده، برای آن ها حکم قطعی صادر شده است: سرقت، خيانت درامانت، کلاهبرداری، جرم هایی که به موجب قانون در حکم خيانت در امانت و یا کلاهبرداری شناخته شود، اختلاس، مخفی کاری و تصرف غير قانونی دراموال عمومی.

كه البته موضوع فعاليت شركت نيز از مسائل بسيار مهمي است كه بايد شما قبل از اقدام به ثبت شركت زمينه ي كاري خود را مشخص كرده و به اين امر واقف باشيد كه آينده ي تجاري شما كاملا به اينكه چقدر زمينه و موضوع كاري خود را درست انتخاب كرده ايد و با آگاهي، دانش و تخصص پيش مي رويد بستگي دارد.

البته قانون حداقل و کف را بیان کرده است و برخی شرکت‌های سهامی عام با سرمایه میلیاردی تشکیل می‌شوند.

نام شرکت, هویت کامل و اقامتگاه موسسان, موضوع شرکت, مبلغ سرمایه شرکت و مشخص کردن مقدار نقد و غیرنقد آن, تعداد سهام بانام و بی‎ نام و مبلغ اسمی آنها و درصورتی که سهام ممتاز نیز مورد نظر باشد تعیین تعداد و خصوصیات و امتیازات here این‎گونه سهام, میزان تعهد هر یک از موسسان و مبلغی که پرداخت کرده‎ اند با تعیین شماره حساب و نام بانکی که وجوه پرداختی در آن واریز شده است, در مورد آورده غیرنقد تعیین اوصاف و مشخصات و ارزش آن به نحوی که بتوان از کمیت و کیفیت آورده غیرنقد اطلاع حاصل کرد, مرکز اصلی شرکت, مدت فعالیت شرکت.

۲ نسخه از صورتجلسه اولین هیئت مدیره که نشان دهنده ی انتخاب رئیس، نایب رئیس، منشی هیئت مدیره، تعیین مدیر عامل و تعیین صاحبان امضای مجاز باشد.

خصوصیت این تعهد این است که در صورت بروز مشکل هریک از شرکا مسئول پراداخت تمام طلب شرکت در مقابل طلبکاران است و مسئولیتش به آورده‌ای که به شرکت آورده، محدود نمی‌شود.

روده ناسالم چیست و چگونه می‌توان سلامت دستگاه گوارش را بهبود داد؟

تحويل كليه ي مداركي كه دال بر احراز شرايط معين براي اخذ مجوز باشد.

تابعیت‌ اصلی‌ و فعلی‌ افراد مزبور در صورت‌ تحصیل‌ تابعیت‌ دیگر و تاریخ‌ و چگونگی‌ اخذ تابعیت‌ مزبور.

فرم‌های تکمیل‌شده‌ی تقاضانامه‌ی ثبت شرکت که در سایت اصلی ثبت شرکت موجود هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *